Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

1973 р. закінчила з відзнакою  Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка.
Науковий ступінь — кандидат історичних наук (1988), наукове звання — старший науковий співробітник (2001). Від 1973 р. працювала в Інституті археології НАН України у відділі античної археології. З 1976 — приймала участь у роботі Ольвійської археологічної експедиції ІА НАНУ, від 1982 — заступник начальника, від 1995 — начальник експедиції.
Крапівіна В.В. входила до складу Наглядової ради НІАЗ «Ольвія», Польового комітету ІА НАНУ, Українсько-Румунської комісії з історії, археології, етнології і фольклористики при Президії НАНУ.
Крапівіна В.В. є відомим спеціалістом в галузі античної археології Північного Причорномор’я, методики польових археологічних робіт. Вона є автором однієї індивідуальної монографії та семи колективних, а також близько 200 наукових статей та публікацій. Приймала активну участь у міжнародних наукових симпозіумах та конференціях  (Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Канада, Німеччина, Росія, Румунія, США, Туреччина, Франція, Швейцарія).

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Крапівіна Валентина Володимирівна (29.08.1950-30.03.2013)