Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Сайт ВГО "Спілка археологів України" започатковує нову рубрику "Ми рекомендуємо". Ця рубрика створена для тих, хто цікавиться не лише археологією та найдавнішими етапами історії України. Ми вирішили вам порекомендувати кілька YouTube-каналів та освітньо-наукових проєктів, які і самі полюбляємо глянути, а подекуди й виступити.

А почнемо ми з YouTube-каналу «Історія без міфів»

YouTube-канал «Історія без міфів» із головним спікером Владленом Мараєвим розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі «спілчан». Так що пропонуємо вам підписатися на YouTube-канал та натиснути «дзвіночок», щоб не пропустити нові відео на каналі, адже головне гасло каналу «Хай квітне український YouTube». Ви можете також підписатися на Історію без міфів у соціальних мережах (Інстаграм, Фейсбук та ін.).

YouTube
Інстаграм
Телеграм
Фейсбук

Ведучий рубрики Я. Володарець-Урбанович

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Новини ЗМІ Ми рекомендуємо