Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

На черзі в рубриці "Ми рекомендуємо" проєкт "Legio Historica", який створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням, а не долаючи бажання заснути. Команда переконана: історію можна знайти всюди, вона у під’їздах, світлинах з відпустки, улюблених рецептах, на подвір’ях будинків, в парках, у бабусиному селі. Про це йдеться у репортажах, спецпроектах, коментарях щодо найактуальніших баталій минулого. Історія — не тільки війни, уряди і президенти. Минуле — частина кожного з нас. Знайди свою історію разом з Legio Historica!

Також Legio Historica проводить історичні фестивалі, тож підписуйтеся на проєкт у різних соціальних мережах аби не пропускати ці події та мати можливість їх відвідати.

YouTube
Фейсбук
Інстаграм
Телеграм

Ведучий рубрики Я. Володарець-Урбанович

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Ви знаходитесь тут: Новини ЗМІ Ми рекомендуємо