Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Виявляється, археологія — це не лише наука! Вона може бути ще й хорошим реабілітологом!

Розроблено проект просвітницько-оздоровчого центру «Інтеграція через історію та культуру». Перший літній табір у рамках цього проекту заплановано вже на літо 2019-го р. на базі Пастирської археологічної експедиції Інституту археології НАН України.

Чому саме там, і як працюватиме реабілітаційний табір, розповіли гості студії: керівник експедиції, співробітник Інституту археології НАНУ, викладач Таврійського університету, член ВГО "САУ" Андрій Скиба і наукова співробітниця Черкаського обласного краєзнавчого музею Тамара Кургіна-Коваленко.

Ведуча: Юлія Чаплінська.

Запис програми: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?fbclid=IwAR2YLljRRcxOgRs-WuEBhr5vBycTr-NDHeAuUumG0_BTNqVhSKjN3fkqU2E&periodItemID=2171664

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Новини ЗМІ Програма "Імператив" на "Радіо Культура". Проект просвітницько-оздоровчого центру "Інтеграція через історію та культуру"