Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Виявляється, археологія — це не лише наука! Вона може бути ще й хорошим реабілітологом!

Розроблено проект просвітницько-оздоровчого центру «Інтеграція через історію та культуру». Перший літній табір у рамках цього проекту заплановано вже на літо 2019-го р. на базі Пастирської археологічної експедиції Інституту археології НАН України.

Чому саме там, і як працюватиме реабілітаційний табір, розповіли гості студії: керівник експедиції, співробітник Інституту археології НАНУ, викладач Таврійського університету, член ВГО "САУ" Андрій Скиба і наукова співробітниця Черкаського обласного краєзнавчого музею Тамара Кургіна-Коваленко.

Ведуча: Юлія Чаплінська.

Запис програми: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?fbclid=IwAR2YLljRRcxOgRs-WuEBhr5vBycTr-NDHeAuUumG0_BTNqVhSKjN3fkqU2E&periodItemID=2171664

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Ви знаходитесь тут: Археологія у ЗМІ Програма "Імператив" на "Радіо Культура". Проект просвітницько-оздоровчого центру "Інтеграція через історію та культуру"